FQD8P10TM
DigiKeyn tuotenumero
FQD8P10TMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FQD8P10TMCT-ND - Cut Tape (CT)
FQD8P10TMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FQD8P10TM
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 6,6A (Tc) 2,5W (Ta), 44W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
15 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
470 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 44W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
530mOhm @ 3,3A, 10V