ST-4ETA202
DigiKeyn tuotenumero
563-ST-4ETA202TR-ND - Rullattu teippi (TR)
563-ST-4ETA202CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETA202DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST-4ETA202
Kuvaus
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
2 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
ST-4ETA202 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
2 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,197" x 0,177" pinta (5,00mm x 4,50mm)
Toleranssi
±20%