ST-4ETA503
DigiKeyn tuotenumero
563-ST-4ETA503TR-ND - Rullattu teippi (TR)
563-ST-4ETA503CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETA503DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST-4ETA503
Kuvaus
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
50 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
ST-4ETA503 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
50 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,197" x 0,177" pinta (5,00mm x 4,50mm)
Toleranssi
±20%