ST-4ETA103
DigiKeyn tuotenumero
563-ST-4ETA103TR-ND - Rullattu teippi (TR)
563-ST-4ETA103CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETA103DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST-4ETA103
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ST-4ETA103 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Nidec Components
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
10 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,197" x 0,177" pinta (5,00mm x 4,50mm)
Toleranssi
±20%