SM-42TA204
DigiKeyn tuotenumero
SM-42TA204TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM-42TA204CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TA204DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42TA204
Kuvaus
TRIMMER 200K OHM 0.25W J LEAD
Tarkka kuvaus
200 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Sivupuolen säätö
EDA/CAD-mallit
SM-42TA204 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Resistanssi
200 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,181" pinta (4,80mm x 4,60mm)
Toleranssi
±10%