SM-42TA102
DigiKeyn tuotenumero
SM-42TA102TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM-42TA102CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TA102DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42TA102
Kuvaus
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Sivupuolen säätö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM-42TA102 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Nidec Components
Kierrosten lukumäärä
11.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
1 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,181" pinta (4,80mm x 4,60mm)
Toleranssi
±10%