SM-42TA103 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nidec Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Sivupuolen säätö
SM-42TA103
DigiKeyn tuotenumero
SM-42TA103TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM-42TA103CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TA103DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42TA103
Kuvaus
TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM-42TA103 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Resistanssi
10 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,181" pinta (4,80mm x 4,60mm)
Toleranssi
±10%