RR71C331MDN1
DigiKeyn tuotenumero
493-3718-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR71C331MDN1
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 7mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RR71C331MDN1 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
610 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
6.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
330 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
7mOhm