APS-160ELL331MJC5S
DigiKeyn tuotenumero
565-3042-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APS-160ELL331MJC5S
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 14mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APS-160ELL331MJC5S -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.05 A @ 100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
330 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
16 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
14mOhm