PLF1C331MDO1
DigiKeyn tuotenumero
493-14776-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLF1C331MDO1
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 9mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PLF1C331MDO1 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Rippelivirta korkealla taajuudella
6.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
330 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
9mOhm