RFS0J121MCN1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-3681-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-3681-1-ND - Cut Tape (CT)
493-3681-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RFS0J121MCN1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 24mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RFS0J121MCN1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
250 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.5 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
120 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,224" (5,70mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24mOhm