PCS0J121MCL9GS
DigiKeyn tuotenumero
493-3969-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-3969-1-ND - Cut Tape (CT)
493-3969-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCS0J121MCL9GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Tarkka kuvaus
120 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
PCS0J121MCL9GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.8 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
120 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm