APXE6R3ARA121ME61G
DigiKeyn tuotenumero
565-3188-2-ND - Rullattu teippi (TR)
565-3188-1-ND - Cut Tape (CT)
565-3188-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXE6R3ARA121ME61G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Tarkka kuvaus
120 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 24mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APXE6R3ARA121ME61G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.5 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)
Kapasitanssi
120 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24mOhm