PLF1A471MDO1
DigiKeyn tuotenumero
493-3017-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLF1A471MDO1
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 7mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PLF1A471MDO1 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.7 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
470 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
7mOhm