APS-100ELL471MJC5S
DigiKeyn tuotenumero
565-3040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APS-100ELL471MJC5S
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 12mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Chemi-Con
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.3 A @ 100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
470 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
10 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
12mOhm