APSA100ELL471MJB5S
DigiKeyn tuotenumero
565-3050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APSA100ELL471MJB5S
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 8mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APSA100ELL471MJB5S -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.65 A @ 100 kHz
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
470 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,453" (11,50mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
8mOhm