PCV1E121MCL1GS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 17 953
Tekniset tiedot
120 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 35mOhm 3000 tuntia @ 105°C