PCV1E121MCL6GS
DigiKeyn tuotenumero
493-4378-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-4378-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4378-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCV1E121MCL6GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 29mOhm 3000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PCV1E121MCL6GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.9 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
120 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
29mOhm