APHHS1005QBC/D
DigiKeyn tuotenumero
754-1504-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1504-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1504-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHHS1005QBC/D
Kuvaus
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Tarkka kuvaus
Sininen 465nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APHHS1005QBC/D -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Katselukulma
140°
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
460nm
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,60mm
Linssin koko
0,80mm x 0,50mm