PSMN2R6-100SSFJ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PSMN2R6-100SSFJ |
Kuvaus | NEXTPOWER 80/100V MOSFETS |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 200A (Ta) 341W (Ta) Kiinnitys pintaan LFPAK88 (SOT1235) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 191 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Vanhentunut | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 12838 pF @ 50 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 341W (Ta) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus LFPAK88 (SOT1235) |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 7V, 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 2,6mOhm @ 25A, 10V |