PSMN2R0-100SSFJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN2R0-100SSFJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN2R0-100SSFJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN2R0-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN2R0-100SSFJ
Kuvaus
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 267A (Tc) 341W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK88 (SOT1235)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
242 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
16140 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
341W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK88 (SOT1235)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,07mOhm @ 25A, 10V