PESD1IVN24-AX | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PESD1IVN24-AX |
Kuvaus | TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 30 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 42V Puristusliitin 3,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Syöttöjännitteen suojaus No |
Valm. | Sovellukset Purkki |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi taajuudella 14pF @ 1MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TA) |
Tyyppi Zener | Luokka Autoteollisuus |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 24V (maks.) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - läpilyönti (min) 25,5V | Pakkaus / kotelo SC-76, SOD-323 |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 42V | Valmistajan laitepakkaus |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 3,5A (8/20µs) | Päätuotenumero |