ESD3B24WS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ESD3B24WS |
Kuvaus | TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 42V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ESD3B24WS -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 5A (8/20µs) |
Valm. | Teho - pulssin huippu 350W |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Tyyppi Zener | Kapasitanssi taajuudella 50pF @ 1MHz |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Toimintalämpötila -50°C – 125°C (TJ) |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 24V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - läpilyönti (min) 26,7V | Pakkaus / kotelo SC-90, SOD-323F |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 42V | Valmistajan laitepakkaus |