ESD3B24WS-AQ
DigiKeyn tuotenumero
4878-ESD3B24WS-AQTR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD3B24WS-AQ
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD-323F
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESD3B24WS-AQ -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
350W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
50pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-50°C – 125°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Pakkaus / kotelo
SC-90, SOD-323F
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)