NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT
Kuvaus
2.8 IPS TFT ARDUINO BREAKOUT MOD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkaisväylä, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
EDA/CAD-mallit
NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT -mallit
Kategoria
Katselualue
50,00mm lev. x 69,20mm kork.
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, SPI
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Ohjaimen tyyppi
ST7789VI
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Taustaväri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
2,8" (71,12mm)