NHD-2.8-240320DA-CTXN
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.8-240320DA-CTXN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.8-240320DA-CTXN
Kuvaus
2.8" TN TFT DISPLAY
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri 3/4-SPI, 6/16/18-bittinen RGB, 8/9/16/18-bittinen MCU, rinnakkaisväylä 2,8" (71,12mm) 240 x 320
EDA/CAD-mallit
NHD-2.8-240320DA-CTXN -mallit
Kategoria
Katselualue
45,40mm lev. x 60,20mm kork.
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
240 x 320
Rajapinta
3/4-SPI, 6/16/18-bittinen RGB, 8/9/16/18-bittinen MCU, rinnakkaisväylä
Näytön tyyppi
TFT - väri
Ohjaimen tyyppi
ILI9341V
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Taustaväri
Valkoinen
Näytön diagonaalinen koko
2,8" (71,12mm)