DT035CTFT-IPS-SHB
DigiKeyn tuotenumero
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT035CTFT-IPS-SHB
Kuvaus
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkaisväylä, 16 bittiä (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategoria
Katselualue
51,96mm lev. x 76,94mm kork.
Valmistaja
Displaytech
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Kaukalo
Pikselit
480 x 320 (HVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 16 bittiä (RGB), SPI
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Ohjaimen tyyppi
ST7796UI-G5
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Taustaväri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
3,5" (88,90mm)
Pisteen koko
0,05mm lev. x 0,15mm kork.