AFY320240A0-3.5INTH-R
DigiKeyn tuotenumero
5491-AFY320240A0-3.5INTH-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFY320240A0-3.5INTH-R
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) 24 bittiä (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
3,5" (88,90mm)
Valmistaja
Orient Display
Katselualue
72,28mm lev. x 54,76mm kork.