NHD-2.4R-CTXP-BREAKOUT
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.4R-CTXP-BREAKOUT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.4R-CTXP-BREAKOUT
Kuvaus
2.4 IPS TFT W/RTP ARDUINO BREAKO
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkaisväylä, SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-2.4R-CTXP-BREAKOUT -mallit
Kategoria
Katselualue
38,32mm lev. x 50,26mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, SPI
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Ohjaimen tyyppi
ST7789VI
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Resistiivinen
Taustaväri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
2,4" (60,96mm)