NHD-2.4-240320AF-CSXP
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.4-240320AF-CSXP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.4-240320AF-CSXP
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Musta TFT - väri Rinnakkaisväylä, 8/16 bittiä (RGB), SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-2.4-240320AF-CSXP -mallit
Kategoria
Katselualue
50,66mm lev. x 38,42mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Kotelo
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 8/16 bittiä (RGB), SPI
Näytön tyyppi
TFT - väri
Ohjaimen tyyppi
ST7789Vi
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Musta
Näytön diagonaalinen koko
2,4" (60,96mm)