DT018ATFT
DT018ATFT
DigiKeyn tuotenumero
1756-1000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT018ATFT
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri Rinnakkainen 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Kategoria
Katselualue
28,03mm lev. x 35,04mm kork.
Valmistaja
Displaytech
Taustavalo
LED
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
128 x 160
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkainen
Näytön tyyppi
TFT - väri
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näyttötila
Transmissiivinen
Päätuotenumero
Näytön diagonaalinen koko
1,8" (45,72mm)