NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Musta TFT - väri I2C, rinnakkainen, 8/16 bittiä, SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-2.4-240320AF-CTXP-CTP -mallit
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
2,4" (60,96mm)
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Katselualue
49,96mm lev. x 37,72mm kork.