UWE-12/6-Q48NB-C
DigiKeyn tuotenumero
811-2234-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UWE-12/6-Q48NB-C
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 72W
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 6A 18V - 75V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
72 W
Valm.
Jännite - erotus
2.25 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli, 1/8-tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
2,30" pit. x 0,90" lev. x 0,34" kork. (58,4mm x 22,9mm x 8,6mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
6A