SRF0504-302Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF0504-302YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF0504-302YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF0504-302YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF0504-302Y
Kuvaus
CMC 6UH 500MA 2LN 3 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 3 kOhms @ 100 MHz 500mA DCR 200mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRF0504-302Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,205" pit. x 0,197" lev. (5,20mm x 5,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,189" (4,80mm)
Impedanssi taajuudella
3 kOhms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
6 µH @ 100 kHz