CM3032V201R-10 Bottom
CM3032V201R-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2461-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2461-1-ND - Cut Tape (CT)
240-2461-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CM3032V201R-10
Kuvaus
CMC 8A 4LN 200 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 200 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CM3032V201R-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
8A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,430" pit. x 0,300" lev. (10,92mm x 7,62mm)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,397" (10,08mm)
Johtojen lukumäärä
4
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 8 Tasainen johto
Impedanssi taajuudella
200 Ohms @ 100 MHz