XRCGB26M000F1S1CR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB26M000F1S1CR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB26M000F1S1CR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB26M000F1S1CR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB26M000F1S1CR0
Kuvaus
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Tarkka kuvaus
26 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB26M000F1S1CR0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
26 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
10pF