TPS7A20C285PYCKR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS7A20C285PYCKR
Kuvaus
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
EDA/CAD-mallit
TPS7A20C285PYCKR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
18.5 µA
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
2 mA
PSRR
95dB – 36dB (100Hz – 1MHz)
Lähdön konfiguraatio
Ohjausominaisuudet
Virtaraja, Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
6V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,85V
Pakkaus / kotelo
4-XFBGA, DSBGA
Jännitehäviö (maks.)
0,14V @ 300mA