XRCGB26M000F1H02R0
DigiKeyn tuotenumero
490-18308-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18308-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18308-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB26M000F1H02R0
Kuvaus
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB26M000F1H02R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Osan tila
Vanhentunut
Taajuus
26 MHz
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
10pF