ECS-260-10-36B-CKY-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-260-10-36B-CKY-TR |
Kuvaus | CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 26 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-260-10-36B-CKY-TR -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 10pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 50 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -30°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 26 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2,5x2) |
Taajuuden vakaus ±10ppm | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |