XRCGB25M000FAM10R0
DigiKeyn tuotenumero
490-18306-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18306-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18306-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB25M000FAM10R0
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±25ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB25M000FAM10R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±40ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±25ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
8pF