NSR20F30NXT5G
DigiKeyn tuotenumero
NSR20F30NXT5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NSR20F30NXT5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSR20F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSR20F30NXT5G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 2A 2DSN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 2A Kiinnitys pintaan 2-DSN (1,6x0,80)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NSR20F30NXT5G -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 30 V
Valmistajan laitepakkaus
2-DSN (1,6x0,80)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
480 mV @ 2 A