SMBJ58CAQ-13-F
DigiKeyn tuotenumero
31-SMBJ58CAQ-13-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SMBJ58CAQ-13-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SMBJ58CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ58CAQ-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 6,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Kategoria
Teho - pulssin huippu
600W
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
58V
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,4A