NXFT15XH103FEAB035
DigiKeyn tuotenumero
490-NXFT15XH103FEAB035-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XH103FEAB035
Kuvaus
NTC THERMISTOR
EDA/CAD-mallit
NXFT15XH103FEAB035 -mallit
Kategoria
B25/50
3380K
B25/85
3434K
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Teho - maksimi
3 mW
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pituus - liitosjohdin
1,38" (35,00mm)
Vastuksen toleranssi
±1%
B-arvon toleranssi
±1%