NXFT15XH103FEAB045
DigiKeyn tuotenumero
490-NXFT15XH103FEAB045-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XH103FEAB045
Kuvaus
FD
EDA/CAD-mallit
NXFT15XH103FEAB045 -mallit
Kategoria
B25/50
3380K
B25/85
3434K
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Teho - maksimi
3 mW
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pituus - liitosjohdin
1,77" (45,00mm)
Vastuksen toleranssi
±1%
B-arvon toleranssi
±1%