NXFT15XH103FEAB021
DigiKeyn tuotenumero
490-NXFT15XH103FEAB021-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XH103FEAB021
Kuvaus
NTC TEMP SENSOR
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 10k Koaksiaalijohdon tukilevy
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NXFT15XH103FEAB021 -mallit
Kategoria
B25/50
3380K
Valmistaja
Murata Electronics
B25/85
3434K
Sarja
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Teho - maksimi
3 mW
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pituus - liitosjohdin
0,83" (21,00mm)
Vastuksen toleranssi
±1%
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva
B-arvon toleranssi
±1%