NFE61PT101Z1H9L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NFE61PT101Z1H9L |
Kuvaus | FILTER LC(T) 100PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NFE61PT101Z1H9L -mallit |
Kategoria | Arvot C = 100pF |
Valmistaja Murata Electronics | ESD-suojaus No |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Jännite – nimellinen 50V |
Tyyppi Alipäästö | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatinjärjestys 3rd | Pakkaus / kotelo 2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle |
Teknologia LC (T-tyyppi) | Koko/mitat 0,268" pit. x 0,063" lev. (6,80mm x 1,60mm) |
Kanavien lukumäärä 1 | Korkeus 0,075" (1,90mm) |
Virta 2 A | Päätuotenumero |