GRM1885C1H330GA01D
DigiKeyn tuotenumero
490-9721-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-9721-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9721-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM1885C1H330GA01D
Kuvaus
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRM1885C1H330GA01D -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)