DLP11TB800UL2L on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 7 339
Tekniset tiedot
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 80 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,88Ohm
DLP11TB800UL2L
DigiKeyn tuotenumero
490-5574-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5574-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLP11TB800UL2L
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 80 OHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DLP11TB800UL2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,88Ohm
Valmistaja
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,014" (0,35mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
0504 (1210 metrinen), 4 johtoa
Impedanssi taajuudella
80 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
100mA