DLW21HN670HQ2L on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 15 007
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 67 Ohms @ 100 MHz 240mA DCR 490mOhm
DLW21HN670HQ2L
DigiKeyn tuotenumero
DLW21HN670HQ2L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW21HN670HQ2L
Kuvaus
CMC 240MA 2LN 67 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLW21HN670HQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
490mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
20V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
67 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
240mA