BLM21RK102SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-9711-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-9711-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9711-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21RK102SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 200mA 500mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21RK102SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA